Charakteryzacja zombie

Charakteryzacja zombie

Motywy wampirów i tym podobnych chyba zawsze są na czasie. Dlatego niezależnie od tego, jakie właściwie mamy podejście do tego typu imprez, to jednak warto jest wiedzieć o Więcej »

Makijaż na Halloween

Makijaż na Halloween

Coraz więcej osób planuje pójście na przeróżnego rodzaju zabawy, dlatego modny staje się makijaż na Halloween. Wiadomo, że o ile Więcej »

Jak zrobić sztuczną krew?

Jak zrobić sztuczną krew?

Czy domowym sposobem można przekonać się o tym jak zrobić sztuczną krew? Z pewnością na samym początku wiele osób przekonanych Więcej »

Grafika artystyczna

Grafika artystyczna

Co jakiś czas słyszy się o tym, że gdzieś zniszczono mur. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że pomimo wszystko taka grafika artystycznaWięcej »

Jak zrobić sztuczną ranę?

Jak zrobić sztuczną ranę?

Wszelkiego rodzaju przebrania są na czasie, dlatego w Internecie można znaleźć coraz więcej przepisów na to jak zrobić sztuczną ranęWięcej »

 

Category Archives: Aktorzy

Licencja na rozbawianie

aktorzy komediowi

W branży aktorskiej istnieje dość oczywisty podział na aktorstwo dramatyczne i komediowe. Jak przyznają sami aktorzy, u początków własnej kariery każdy z nich decyduje się postępować jedną lub drugą drogą. Już same przymiotniki opisujące oba rodzaje aktorskiej gry odsyłają

Jak honoruje się mistrzowskie kreacje aktorskie?

najlepsi aktorzy

Ocenianie wartości danego dzieła sztuki jest wyzwaniem dosyć trudnym, ale jednak możliwym do zrealizowania. Najlepiej świadczy o tym fakt, że każda dziedzina sztuki wypracowała sobie znawców, którzy są w stanie, używając swojej znajomości tematu oraz osobistej wrażliwości na artyzm,

Specyfika sztuki aktorskiej

aktorstwo

Aktorstwo można najprościej zdefiniować jako sztukę odgrywania zadanej roli, w ramach przedstawienia wystawianego w teatrze lub przedsięwzięcia, które ma być zapisane na taśmie filmowej. Zasadniczy podział, jakiego można więc dokonać, to odróżnienie aktorstwa teatralnego od filmowego. Choć zasadniczo cele

Piękno w świecie aktorskim – pomaga czy przeszkadza?

przystojni aktorzy

Przystojni aktorzy, na równi z gwiazdami świata muzyki czy sportu, zyskują rzesze wiernych fanów i oddanych wielbicieli. Fascynacja powierzchownością jest naturalnym etapem zauroczenia czyjąś osobą, bywa jednak że pozostaje jedynym powodem, dla którego odczuwa się słabość do konkretnej postaci.

Polskie wyższe szkoły teatralne

Bogdan_Smolen_2012-06-01_2

Kariera aktorska, podobnie jak każda inna, aby się w pełni rozwinąć musi zostać ugruntowana na solidnych podstawach, jakie daje stosowna edukacja. Najlepsi aktorzy polscy to absolwenci najstarszych i cieszących się największą estymą placówek, zajmujących się edukacją artystyczną w dziedzinie